Teff Life Tohumu , teff slim orjinal resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

Teff Life Tohumu

 
Son günlerde hızla artan internet alışverişleri sayesinde dünyada ün yapmış ve kaliteli ürünler de daha fazla alıcıya ulaşabilmektedir. Teff Life tohumu çayı da bu özelikle satışı yapılan ve birçok kişinin tercih ettiği bir üründür. Bitkisel içeriği, zengin karışımı, devrim yaratan niteliğiyle dikkat çeken ürün şimdi orijinal ürün gönderimi yapan sitemizin üstün hizmet anlayışıyla sizlerle buluşuyor. Ürün istediğiniz miktarda, MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile belirttiğiniz adrese ulaştırılıyor. Üstelik ödemenizi kendi kapınızda nakit ve ya kredi kartı kullanarak güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle de paylaşmamış olursunuz.

 
Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo!

 
İnternet alışverişlerinde en çok düşünülen de kargo hareketleri ve ücretidir. Çünkü seçeceğiniz kargo şirketinin hızlı teslimat yapıp yapamayacağı ve ya ürün için istenen kargo ücretinin ne kadar olacağı hep bir merak konusu olmaktadır. Bu belirsizliğe son vermek için çalıştığımız seçkin kargo şirketleri ile adınıza anlaşarak çoklu alımlarda ücretsiz kargo konusunda mutabık kalmış bulunmaktayız. Yani sizler sahip olmak istediğiniz ürün miktarına göre, birden fazla ürün sipariş ettiğinizde hiçbir kargo ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Çoklu alımlarda aynı zamanda kutu başına düşen fiyat da azalarak bütçenize uygun hale gelir. Sipariş formunuzu oluşturur oluşturmaz kargonuz aynı gün yola çıkacaktır. Rahat rahat paketinizi bekleyebilirsiniz.

 
Kargom Kapıda Nasıl Ödeyeceğim?

 

 
Herhangi bir kartınıza ait bilgileri tanımadığınız kişi ve ya kuruluşlara vermek bazen canınızı sıkacak sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle daha güvenilir bir ödeme yöntemi olan kapıda ödeme siz değerli müşterilerimiz için tercih ettiğimiz başka bir hizmetimizdir. Kapınızda diler nakit dilerseniz kredi kartınızla ürününüz için satın alma işlemini yapabilirsiniz. Böylece paketinizi görerek ve kartınızı göstermeyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Teff Life Tohumu Muhteviyatı

 
Günümüz şartlarında daha çok bitkisel içerikler göz doldurmaktadır. Teff Life limon meyvesi otu, sandaloz sakızı, kitre zamkı, kuinoa tohumu, , kuşburnu, kiraz meyve sapı, mac, bamya çiçeği, chia tohumu, aspir tohumu, lepidyum, yeşil çay, biberiye mate yaprağı, acai funda, tarçın, barut ağacı kabuğu, yeşil kahve gibi oldukça geniş bir ürün içeriğine sahiptir. Bu zengin bileşenler onu daha da çekici hale getirmiştir.

 

 
İndirimli Fiyat Listesi

 
Kalitesi dünyaca onanmış, adı hem internet ortamında hem sosyal medyada yankı uyandıran sayılı ürün bulunmaktadır. Teff Life tohumu çayı da öncelikle dünyada şimdi ise Türkiye’de hızla yükselen bir değer haline gelmiştir. Bu özel ürün için değerli müşterilerimize hazırladığımız cazip ve kısa süreli fiyat listemiz şöyledir; 1 kutu ürün 129 tl, 2 kutu 229 tl ve 3 kutu 299 tl. Bununla beraber bir kutudan fazla satın almak istediğinizde ücretsiz kargo avantajını da kaçırmayınız. Keyifli alışverişler.